Perfect Timing Group - Contractor License                  HY-TEK's Meet Manager
                                 Heathwood Hall                                  
                              Last Completed Event                               
 
Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================          
    Name                     Age Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Taylor Washington          8 The Storm TC A         9:23.56                  
  2 Kaylanna Burroughs         7 Florence Track Club    9:48.55    1             
  3 Lucy Ricks                 8 The Storm TC A        10:05.84                  
  4 Kayla Butler               8 Mt. Pleasant A        10:16.46    2             
  5 Gabriela Friel             8 Florence Track Club   10:32.03    3             
  6 Amelia Pettigrew           8 Palmetto Tra A        10:35.25                  
  7 Reeve Kotz                 8 Mt. Pleasant A        10:39.77    4             
  8 Alexis Howle               8 Florence Track Club   10:52.58    5             
  9 Sanne Verkoeijen           8 Florence Track Club   10:58.68    6             
 10 Caroline Plummer           8 The Storm TC A        11:07.52                  
 11 Leslie Williams            8 Mt. Pleasant A        11:09.98    7             
 12 Sandi King                 8 Palmetto Tra A        11:27.79                  
 13 Aubrey Domm                6 Mt. Pleasant A        11:34.64    8             
 14 Evelynn Middleton          8 Palmetto Tra A        11:56.59                  
 15 Brittany Sloan             8 Florence Track Club   12:07.77    9             
 16 Ava Albano                 8 Mt. Pleasant B        12:16.78                  
 17 Delaney Torek              8 Summerville A         12:26.70                  
 18 Alden Evans                8 Mt. Pleasant A        12:30.10   10             
 19 Ella Glassberg             8 Mt. Pleasant A        12:46.80   11             
 20 Kate Moldenhauer           8 Mt. Pleasant A        12:58.66   12             
 21 Amelia Perkis              8 City of Char A        13:02.00                  
 22 Kennedy Coggins            7 Mt. Pleasant A        13:08.04   13             
 23 Rose Kotz                  7 Mt. Pleasant B        13:11.46                  
 24 Gia Gupta-Kagan            7 Midlands Surge A      13:20.35                  
 25 Reese Taylor               8 The Storm TC A        13:36.04                  
 26 Olivia Doll                6 Mt. Pleasant B        16:17.32                  
 27 Isabella Tisdale           8 Summerville A         16:32.08                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Florence Track Club A        24    1    3    5    6    9                    
      Total Time:    54:19.61                                                    
         Average:    10:51.93                                                    
   2 Mt. Pleasant Track Club A    31    2    4    7    8   10   11   12   13     
      Total Time:    56:10.95                                                    
         Average:    11:14.19